A. spektro mokyklų tinklas

Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla bendradarbiaudama su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centru įgyvendino projektą A. spektro mokyklų tinklas „Elgesio ir emocijų sutrikimų turinčių vaikų ugdymo gerinimas“, siekiant vykdyti įvairiapusių raidos sutrikimų turinčių vaikų ugdymą ir švietimą bei kitos pagalbos jiems teikimą.

Įgyvendinto projekto tikslas buvo atliepti kiekvieno mokinio ugdymosi poreikius gerinant jų pasiekimus, nuolat keliant pedagoginio personalo kvalifikaciją, bendraujant ir bendradarbiaujant su socialiniais partneriais bei mokinių tėvais, kuriant įtraukiojo ugdymo mokyklą, kupiną naudingų individualių ir bendrų metodinių priemonių. Įgyvendinant 2018-2020 metų projekto ilgalaikį planą kurtos metodinės priemonės mokiniams, turintiems emocijų ir elgesio sutrikimų, pritaikyta ugdymosi aplinka, parengti individualūs ugdymo planai, mokyklos pedagoginis personalas kėlė kvalifikaciją, organizavome konsultacijas mokinių tėvams ir kitų mokyklų mokytojams, viešinome įgyvendinamą projektą.