Konferencija „STREAM – galimybė veikti kitaip“

Įgyvendinant Erasmus+ programos KA1 projektą  Nr. 2019-1-LT01-KA101-060339 „Nerk giliau, tyrinėk drąsiau“, Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla organizavo nuotolinę  Respublikinę pradinių klasių mokytojų konferenciją  „STREAM – galimybė veikti kitaip“. Konferencijos tikslas – integruojant ugdymo turinį tobulinti pradinių klasių mokytojų STREAM veiklų įgyvendinimo kompetencijas. Konferencijos uždaviniai: skleisti ir įgyti patirties siekiant a) integracijos pradiniame ugdyme; b) atskleidžiant STREAM veiklų galimybes; c) pristatant įgyvendintas projektines veiklas Lietuvoje ir užsienyje; d) kuriant darnios ir tvarios visuomenės bendradarbiavimo tinklus.

Konferencijos metu nagrinėtos temos: Integracija pradiniame ugdyme, STREAM veiklų galimybės, Projektinės veiklos Lietuvoje ir užsienyje,  Darni ir tvari visuomenė.

Konferencijoje skaityti pranešimai:

• „STEAM mokyklos ženklas: patirtis, įžvalgos, rekomendacijos“ Eglė Vaivadienė, Nacionalinė švietimo agentūra.
      • „Patyriminių idėjų įgyvendinimas STEAM veiklose“ Ingrida Mikulskienė, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla.
      • „eTwinning projektai – Be eco-friendly, eTwinner!“ Renata Keliotienė, Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla.
      • „Mokyklos bendruomenės subūrimas vykdant tarptautinius projektus” Edita Montvilienė, Šiaulių Gegužių progimnazija.
      • Pradinių klasių gamtamokslinės konferencijos „Vanduo gali… Vanduo aplink mus…“ patirtis ir sklaida Vilma Leskauskienė, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija.
      • „Raštingumo ugdymo veiklos integruojant įvairius mokomuosius dalykus“ Renata Zakarienė, Vilniaus „Šviesos“ pradinė mokykla.
      • Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos įgyvendinamo Erasmus+ projekto „Nerk giliau, tyrinėk drąsiau“ pristatymas:

„STREAM veikia!“, Violeta Zezulienė, Gražina Pošiuvienė;
                     „Kūrybinės erdvės“, Vita Triškuvienė, Rita  Banel;
                     „Kritinio mąstymo ugdymas tyrinėjant“, Gražina Baublienė, Lina Venskutė.

• Konferencijos metu darbo grupėse nagrinėtos temos: „Kaip pasikviesti virtualų draugą?“, „Interaktyvūs mąstymo žemėlapiai“, „Kritinio mąstymo kortelės“.

Konferencijos dalyvių pranešimus galite rasti čia.