Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos bendruomenės žygis

Gausus būrys Vilniaus „Žiburio” pradinės mokyklos bendruomenės narių susirinko mokykloje rudenišką lapkričio 11-osios rytą. Visus čia sukvietė noras dalyvauti RUDENS ŽYGYJE ir taip prisidėti visiems savo žingsniais prie mokyklos komandos Nacionaliniame Mokyklų iššūkyje. Žygyje dalyvavo 173 dalyviai. Visi kartu nuėjome daugiau nei 1 000 000 žingsnių. RUDENS ŽYGIO dalyvių laukė ne tik smagus laikas kartu, 1 užkandis, bet ir karštas patiekalas įveikus žygį! Žiburiečiai dėjo visas pastangas, kad mūsų mokykla būtų trejetuke žingsniavimo iššūkyje su #walk15 programėle, nes tik 3 daugiausiai žingsnių nuėjusios mokyklos bus apdovanotos prizais. Po RUDENS ŽYGIO mūsų mokykla pakilo net į antrą vietą! Dėkojame už aktyvų dalyvavimą, geras emocijas, šypsenas ir žingsnius. Nesustokime, žingsniuokime ir toliau, nes iki Nacionalinio Mokyklų žingsnių iššūkio pabaigos lieka vos kelios dienos!