Vilniaus miesto 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų” I etapas mokykloje

Lapkričio 21 dieną Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje vyko meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų“ I etapas, kurio metu buvo renkamas 1-2 ir 3-4 klasių geriausias skaitovas, dalyvausiantis II konkurso etape Vilniaus mieste. Konkurso tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą, mokyti(-s) išraiškingai perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką ir mintį. Komisija džiaugėsi dalyvavusių mokinių organiškai sakomu žodžiu, raiškumu, nuoširdumu deklamuojant eiles bei skaitant prozos kūrinį. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

1–2 klasės

I vieta – Mažvydas 1c, mokytoja Kristina

II vieta – Elija  2c, mokytoja Lina

III vieta – Lina 1b, mokytoja Vilmantė

3–4 klasės

I vieta – Eisvina 3d, mokytoja Gabrielė

II vieta – Jonas 4b, mokytoja Irena

III vieta – Altėja 3b, mokytoja Laimutė

Sveikiname laureatus: 1c klasės mokinį Mažvydą, kuris deklamavo Martyno Vainilaičio eilėraštį „Milžinas ir pelė“ ir 3d klasės mokinę Eisviną, kuri deklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį „Pro vieną ausį įėjo, pro kitą išėjo“. Linkime  sėkmės antrame meninio skaitymo konkurso etape!