Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų” II etapas

Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje lapkričio 29 dieną vyko meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų” II etapas, kurį organizavo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Bendrojo ugdymo skyrius ir Vilniaus miesto pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis. Į konkursą atvyko geriausi  1–2 ir 3–4 klasių skaitovai iš keturiolikos Vilniaus miesto mokyklų. Jie įtaigiu žodžiu, mintimi ir emocija perteikė įvairių autorių literatūros kūrinius. Komisija apdovanojo visus dalyvius padėkos raštais ir dovanėlėmis. Išrinkti geriausi skaitovai gruodžio 5 d. dalyvaus III meninio skaitymo konkurso etape.

Vilniaus „Pelėdos“ pradinėje mokykloje vykusiame II konkurso etape mūsų mokyklą atstovavo ir kūrinius skaitė Mažvydas ir Eisvina. Dėkojame mokytojoms Kristinai ir Gabrielei!