Šviečiamoji gyvulininkystės programa

2017–2018 metais Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerija, Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras įgyvendina Šviečiamąją gyvulininkystės programą, kurios tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste. 3a ir 3b klasės  mokiniai su mokytojomis Virgilija Vedrickiene ir Vilmante Rudomanskiene dalyvauja šioje programoje. Įgyvendinant Šviečiamosios gyvulininkystės programą mokiniai susipažino, kaip ir kada atsirado pirmosios žemės ūkio šakos, kokie gyvuliai auginami Lietuvos ūkiuose. Trečiokai sužinojo, kaip kiekvienas ūkinis gyvūnas yra auginamas, šeriamas ir laikomas, kokie iš jų yra gaunami produktai. Spalio 19 dieną mokiniai viešėjo seniausiame ir didžiausiame Lietuvos žirgyne Riešėje, kuriame auginami daugiau nei 800 devynių skirtingų veislių arkliai.