Gatvės šokiai

Registracija į būrelį

Svajoji judėti populiarios gatvės muzikos ritmais? Nori aktyvaus ir lavinančio laisvalaikio? Tikiesi atrasti savo šokio stiliu?

Pataikei būtent ČIA! Studio Imperium kviečia prisijungti kiekvieną norinti šokti gatvės ir TikTok šokius.

Gatvės šokių pamokos, tai ne tik smagus laiko praleidimas, tai ir galimybė nuolat tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų, dalyvauti konkursuose ir būti matomiems.

Jaunatviški treneriai išmokins jus naujų šokio paslapčių, padės atrasti save šokio ir muzikos pasaulyje, išmokins šokio pagrindų, bei įspūdingų choreografijų.

• Treniruočių vieta: Vilniaus Žiburio pradinė mokykla;
  • Treniruočių laikas: trečiadienis 15-15.15val. (vieną kartą per savaitę, dvi valandas);
  • Kaina: 20 Eur. Už visą paslaugų mėnesį (užpildžius NVŠ prašymą ir sutartį); 40 Eur. (be NVŠ finansavimo).

Tikimės, kad prisijungus prie mūsų komandos jus visus suvienys atsidavimas šokiui, muzikai, bendravimui ir bendradarbiavimui.

Skubėk registruotis ir iki pasimatymo užsiėmimuose.

Daugiau informacijos:

Tel.: 8 67464444 Aristida;

Facebook: Šokių studija Imperium.